GO HOME!

NAJBLIŻSZE WYJAZDY

--- W budowie! (jak zawsze) Wiecej propozycji i więcej szczegółów wkrótce! ---

Propozycje:

Terminy i ceny mogą zależą od tego dokąd i zkim jedziemy. (szukaj najlepszych ofert i podziel się informacją ze mną.)

SEZON W POLSCE
KAPER ODDECH


Czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień.
Nabardziej wietrzne miejsce w Polsce.

KONIEC WRZEŚNIA GRECJA PRASONISI

Zabieram swoje dzieci więci Wy zabierzcie swoje.

Szukaj dla nas najlepszych ofert na bilety.
POCZĄTEK GRUDNIA EGIPT?

Spotykamy się w hotelu Palm Royale. Będzie pływanie jak w lipcu w Polsce


Tel: 501 208 461


Co zrobić żeby z nami wyjechać?
Skontaktuj się ze mną mailem , telefonem, a najlepiej osobiście. Na podstawie wywiadu pomożesz mi ustalić czy Twoje umiejętności będą pasowały do miejsca, w które jedziemy i do reszty grupy.
Jak wygląda wyjazd?


szczegóły wyjazdów
Zbiera się grupka. Ustalamy dokładny termin i miejsce wyjazdu. Samodzielnie kupujemy zakwaterowanie z wyżywieniem (w umówionym terminie i miejscu) i rezerwujemy odpowiedni sprzęt ( na podstawie wywiadu z tobą staram się w tym pomóc).


Zajęcia nie mają jakiś sztywnych ram czasowych, trzeba wyjść na wodę wcześnie gdy warunki są bardzo dobre, a gdy wiatr jest kiepski na zajęcia nie ma się co śpieszyć. Ponieważ razem jemy, mieszkamy i ciągle jesteśmy skazani na własne towarzystwo, cały czas wymieniamy się wiedzą na temat windsurfingu.

Codziennie lub prawie codziennie filmujemy się.Wieczorem spotykamy się w któryms z pokoi i analizujemy swoje pływanie.


Dość istotne jest jak pływasz i czego chcesz się nauczyć. Staram się wybierać takie miejsca w których początkujący "ślizgowcy" dawali by sobie radę, a średnio zaawansowani mogli doskonalić trudne elementy w ułatwionych warunkach. Trudno jest znaleźć miejsce gdzie początkujący i zaawansowani mieliby optymalne warunki do ćwiczeń.
Mam ogromne doświadczenie w Windsurfingu i wiem ze jednym z ważniejszych czynników wpływających na postępy jest akwen na którym pływamy.Tel: 501 208 461