Prasonisi Rodos 2007 sierpień wrzesień październik
relacja z wyjazduWrześniowy Rodos to zawsze strzał w dziesiątkę, albo prawie zawsze. Na 6 tygodni od 25 sierpnia do 5 pazdziernika, praktycznie każdy tydzień to przynajmniej 5 dni dobrego wiatrui
We wrześniu mieliśmy naprawdę sporo sukcesów szkoleniowych, niektóre z nich udało się nawet sfilmować, można je znaleźc w relacjach, lub w dziale Filmy Sukcesu.
Niestety powstał też film katastroficzny, koledze wypadł bom w bardzo niefortunnym momencie. Rzadki przypadek ale mogło dojść do kontuzji.
KRZAKI - nie dało się wtym roku mieszkać w namiocie w krzakach. Jednak policja tolerowała namioty rozbite na plaży i samochody kampery.
ZAKWATEROWANIE na Praso to spory problem, ceny na koniec sezonu prawie nie spadły. Dobry hotel w Genadi jak ktoś lubi dobrze zjeść to nie zawiodłem się na Golden Sunrise, mają tam niezłego kucharza. Podobno przywieżli go z nad Balatonu. Tanio i dobrze.
SPRZĘT zachował sie w tym roku dobrze. Może troszkę lepiej o niego dbaliśmy, albo może dlatego że nie było w tym roku aż tylu ludzi.

Większość zdjęć to plon z 13-tego wrześsnia. Te żagle na tle rozmazanego morza to czwóreczki, wiał naprawdę solidnie niestety niezbyt równo.
Michał byl tu 14 dni i zaliczył 14 dni w ślizgu.- nie, nie ciągle wieje!
Wieje wieje i wieje. Tylko czasami można "odpocząć" na żaglach 7 - 8 metrowych.
Pływamy już w piankach, może niepotrzebnie bo wcale nie jest tak zimno.
Kilka osób załapało się na pływanie wave. Fale wg niektórych stałych bywalców Praso nie były tak duże od 2 lat. Na moje oko do 3 m. ale wybijały naprawdę wysoko na prawym halsie.--- Gutek (Calvin Kryszkiewicz Saciuk) 11l --- filmik jak smiga ---

---film wmv 1 MB --- Pierwszy duck jibe Michała - sam był zaskoczony że tak łatwo poszło.

---film wmv 1 MB --- Pierwsza rufa w ślizgu Pawła - nie był zaskoczony.

---film wmv 1 MB --- Masztem w maszt a nie w głowę - film katastroficzny - nic się nie stało.

--- DJMariusz prezentuje --- 1 MB wmv

--- Spid Lup Gootka --- 1 MB wmv - wykonuje - GUTEK KURCZEWSKI

--- Monika pierwszy ślizg --- 1 MB wmv

--- Maja pierwszy naprawdę niezły ślizg --- 1 MB wmv

--- duck jibe - katapka Gutka --- 1 MB wmv